COOLTURA

HOME / COOLTURA

Jeśli nie wyobrażasz sobie dobrego zespołu na wesele bez perkusji i basu, to jest to propozycja dla Ciebie. Keyboard, bas, perkusja, gitara, wokal damski, wokal męski oraz świetny sprzęt nagłaśniający to gwarancja wspaniałej zabawy w warunkach koncertowych! Możemy zaprezentować różnorodny repertuar, dzięki czemu dostosujemy się do Twoich wymagań, okoliczności i każdej widowni. Profesjonalnie, przystępnie i na każdą kieszeń! Muzyka grana na żywo jest zawsze lepsza i bardziej zachęcająca do zabawy od odtwarzanej z płyty – przekonajcie się o tym sami! Cooltura to sprawdzony, dobry zespół na Twoje wesele, event firmowy lub innego rodzaju imprezę i wydarzenie okolicznościowe.

Poszukujesz profesjonalnego zespołu muzycznego na wesele, imprezę prywatną, czy event firmowy w Krakowie, Katowicach, Zawierciu, Myszkowie, Dąbrowie Górniczej, Tarnowskich Górach, dowolnym mieście na Śląsku bądź każdym innym miejscu w Polsce? Cooltura zapewni świetną zabawę gościom każdego z wymienionych wydarzeń.

Zobacz, co mówią o nas inni klienci, którzy mieli już okazję widzieć i słyszeć nasz zespół muzyczny na wesele, na naszych profilach w mediach społecznościowych!

NASZE
UTWORY

Cooltura Every breath you take
Cooltura Wonderful World
Cooltura Mamo ja nie chce
Cooltura Piosenka ksiezycowa

Jeśli nie wyobrażasz sobie dobrego zespołu na wesele bez perkusji i basu, to jest to propozycja dla Ciebie. Keyboard, bas, perkusja, gitara, wokal damski, wokal męski oraz świetny sprzęt nagłaśniający to gwarancja wspaniałej zabawy w warunkach koncertowych! Możemy zaprezentować różnorodny repertuar, dzięki czemu dostosujemy się do Twoich wymagań, okoliczności i każdej widowni. Profesjonalnie, przystępnie i na każdą kieszeń! Muzyka grana na żywo jest zawsze lepsza i bardziej zachęcająca do zabawy od odtwarzanej z płyty – przekonajcie się o tym sami! Cooltura to sprawdzony, dobry zespół na Twoje wesele, event firmowy lub innego rodzaju imprezę i wydarzenie okolicznościowe.Poszukujesz profesjonalnego zespołu muzycznego na wesele, imprezę prywatną, czy event firmowy w Krakowie, Katowicach, Zawierciu, Myszkowie, Dąbrowie Górniczej, Tarnowskich Górach, dowolnym mieście na Śląsku bądź każdym innym miejscu w Polsce? Cooltura zapewni świetną zabawę gościom każdego z wymienionych wydarzeń.Zobacz, co mówią o nas inni klienci, którzy mieli już okazję widzieć i słyszeć nasz zespół muzyczny na wesele, na naszych profilach w mediach społecznościowych!